Zasadnicza Szkoła Zawodowa Kęty

Kocierz

Na początku chciałbym podziękować wszystkim którzy przyczynili się abym to ja napisał tę relację.

Data : 24.09.2011

Miejsce : Kęty Dworzec

Pogoda : Słonecznie, Ciepło

 

Na kęckim dworcu tworzy się niezbyt liczna grupa. Grupa osób, które w swojej odwadze zdecydowały się wyruszyć w trasę . Naszym celem jest Żar. Aby się tam dostać udajemy się autobusem do Wielkiej Puszczy. Po drodze zbieramy posiłki. Jesteśmy na miejscu. Tu jesteśmy zdani na siebie. Trzeba uważać na dzikie zwierzęta. Nie zapominajmy, że najbliższa cywilizacja znajduje się aż 10 metrów od nas. Wiemy, że nie będzie lekko, wielu z nas nie wróci. Mimo tej świadomości podejmujemy ryzyko i ruszamy.

Ale dość żartów. Droga na Kocierz przebiegła bez większych problemów. Krótki odpoczynek na placu zabaw i ruszamy dalej. Naszą motywacją jest śniadanie. I nadeszło to czego nadejście było oczekiwane przez wszystkich.

!!!!!OGNISKO!!!!!

Po konsumpcji kiełbas z ogniska<niektórzy preferowali Prince Polo> ruszyliśmy dalej. Nim się spostrzegliśmy byliśmy na Żarze. Prawie godzinny odpoczynek zagryzany krówką i pędzimy dalej. Obchodzimy Żar i schodzimy do Porąbki. Ostatnia prosta – Porąbka Centrum. Wystawieni na działanie promieni słonecznych i wysokiej temperatury wsiedliśmy do naszego autobusu powrotnego.

Te wydarzenia to dopiero początek tego co miało wydarzyć się jeszcze tego dnia.

Made by Jaskier