Zasadnicza Szkoła Zawodowa Kęty

Wydarzenia sportowe

Piłkarze "Kopernika" zwyciężają w powiecie. - 07.06.2016


3 czerwca w Oświęcimiu odbyła się licealiada w piłce nożnej. W finałach powiatu spotkały się 4 drużyny. Oprócz naszej "Dziesiątki" w rywalizacji wzięły udział PZ Nr2 i PZ Nr3 z Oświęcimia oraz zwycięzcy turnieju o Puchar Starosty - PZ Nr6 z Brzeszcz.

W pierwszym półfinale "Szóstka" uporała się z PZ Nr3. Nam przyszło walczyć o finał z popularnym "Chemikiem". Świetna postawa naszych zawodników zaowocowała pewną wygraną. Wynik 6:1 i efektowna gra napawały optymizmem przed finałowym starciem.

W finale od pierwszych sekund narzuciliśmy swój styl gry. Po niespełna minucie prowadziliśmy 2:0. Rywal złapał kontakt na 2:1, lecz po chwili dorzuciliśmy kolejne dwie bramki i spotkanie toczyło się pod nasze dyktando. Ostatecznie zwyciężyliśmy 6:4 i mogliśmy cieszyć się tytułem najlepszej drużyny w powiecie.

Kadra: P. Klimczyński II hr, R. Lach II hr, T. Jarosz III HT, M. Gąsiorek II LO, D. Merta II LO, W. Dwornik II w, O. Kojder II H, T. Gardyński I BT, K. Szłapa I BT, K. Kolasa I rw

Warto przy okazji  zaznaczyć, że piłkarki "Kopernika"
stanęły na III stopniu podium w powiecie.

2 czerwca w Oświęcimiu odbyły się zawody piłki nożnej kobiet na etapie powiatu. Oprócz naszych dziewcząt o mistrzowski tytuł walczyły reprezentantki  PZ Nr2, PZ Nr3 oraz PZ Nr4. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym.

W pierwszym spotkaniu nasze piłkarki zwyciężyły 3:1 z "Ekonomem". Kolejny mecz to świetna postawa naszych zawodniczek, które dwie minuty przed końcem wygrywały 3:1 z mocną drużyną "Chemika" . Niestety chwila dekoncentracji w końcowej fazie gry kosztowała nas utratę dwóch bramek i mecz zakończył się podziałem punktów. W ostatnim spotkaniu przegraliśmy 2:0 z PZ Nr3, które ostatecznie sięgnęły po tytuł mistrzowski. "Chemik" zdobył tyle samo punktów co nasze dziewczyny, więc o II miejscu zadecydowała ilość strzelonych bramek. W tym aspekcie lepsze okazały się rywalki. Nam pozostało cieszyć się z III miejsca.

Kadra: P. Białczyk IIID, K. Zaręba III D, M. Migdałek II gb, P. Lazar II gb, K. Dudek II D, P. Sroka II D, A. Połaciak II D, M. Zielińska II H, S. Fałowska I LO, K. Romik I hc.

 


„Kopernik” wywalczył awans na Zawody Wojewódzkie w Indywidualnej lidze LA - 20.05.2016

   W dniu 18.05.2016r. na stadionie MOSIR w  Oświęcimiu odbyła się Powiatowa Indywidualna Liga LA w kategorii dziewcząt i chłopców. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy  uzyskali wyniki kwalifikujące ich do startu w mistrzostwach małopolski, które odbędą się w październiku na stadionie AWF w Krakowie.

Zobacz wyniki.

 

 


Sukces „Kopernika” na indywidualnych przełajach - 15.04.2016

W dniu 12.04.2016r. odbyły się Powiatowe Zawody w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. Zawody przeprowadzono na boisku ZSZ TS, ścieżki nad Sołą, w Oświęcimiu.

Dziewczęta biegały na dystansie 800m,  chłopcy na dystansie 1000m. 

ZOBACZ WYNIKI

Uczniowie od I do VIII miejsca wywalczyli awans na zawody wojewódzkie, które zostaną przeprowadzone 22.04.2016r  w Nowym Targu.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom wyników sportowych.

Opiekunem grupy była pani Alicja Jurzak.


 


IV miejsce juniorów z LO S.O.S. Kęczanin Kęty w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski

Jastrzębie – Zdrój 2016 - 04.03.2016

 

   W dniach 25-28.02.2016 w Jastrzębiu na hali sportowej Jastrzębskiego Węgla odbył się Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów . W turnieju tym brali udział uczniowie z LO S.O.S Kęczanin Kęty oraz Akademia Siatkówki Jastrzębski Węgiel, Hetman Włoszczowa, KS Karpaty Krosno, KS Wifama Łódź, SKPS Dunajec Nowy Sącz.

A oto wyniki :

KS Wifama Łódź – Jastrzębski Węgiel – (3-1)
Jastrzębski Węgiel –  SKPS Dunajec Nowy Sącz –(2-3)
LO S.O.S Kęczanin Kęty – KS Karpaty Krosno – (3-1)
Hetman Włoszczowa - LO S.O.S Kęczanin Kęty – (0-3)
KS Karpaty Krosno - Jastrzębski Węgiel – (0-3)
SKPSDunajec Nowy Sącz –   LO S.O.S Kęczanin Kęty - (3-1)
Jastrzębski Węgiel - LO S.O.S Kęczanin Kęty – (3-0)
KS Karpaty Krosno – SKPS Dunajec Nowy Sącz – (3-1)

Po czterech dniach Turnieju awans na Półfinały Mistrzostw Polski uzyskały  Akademia Siatkówki Jastrzębski Węgiel oraz SKPS Dunajec Nowy Sącz.

Klasyfikacja końcowa:

1. Akademia Siatkówki Jastrzębski Węgiel
2. SKPS Dunajec Nowy Sącz
3. KS Karpaty Krosno
4. LO S.O.S Kęczanin Kęty
5. KS Wifama Łódź
6. Hetman Włoszczowa

Skład LO S.O.S. Kęczanin Kęty: Wątroba Bartosz, Puchała Adrian, Szłapa Adrian, Palkij Konrad, Kubieniec Paweł, Bujarek Mateusz, Banaś Dawid, Banaś Konrad, Kolędo Krystian, Nycz Konrad, Kowalczyk Kamil, Gruszka Wojciech, Dźwigoń Zygmunt, Krupa Kamil, Mreńca Dominik.

Trenerzy: Maciej Gruszka i Ireneusz Sidło.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 


„Kopernik” wiceliderem w Lidze Narciarskiej i Snowboardowej26.02.2016

   W dniu 16.02.2016 w ośrodku narciarskim w Spytkowicach  odbyły się II Powiatowe zawody w narciarstwie alpejskim i snowboardzie -Liga narciarska i snowboardowa. Zawody te odbywały się w Kategorii: igrzyska, gimnazjada i licealiada i były kwalifikacją do zawodów wojewódzkich w snowboardzie.  „Kopernika” reprezentował następujący skład w narciarstwie alpejskim: Kacper Kawończyk ILO, Kacper Wożniak ILO, Wojciech Gruszka ILO, Justyna Dudziak IILO Aleksandra Handzlik IILO i w snowboardzie Dominik Dorynek IIB oraz Filip Wróbel ILO. Uczniowie wyjechali  pod opieką Macieja Gruszki.

 

Indywidualnie najlepsze miejsce w Licealiadzie zdobyli:

Justyna Dudziak IILO-srebrny medal (narciarstwo alpejskie)
Aleksandra Handzlik IILO- V miejsce (narciarstwo alpejskie)
Kacper Kawończyk ILO- VI miejsce (narciarstwo alpejskie)
Dominik Dorynek IIB – srebrny medal (snowboard) awans na zawody wojewódzkie
Filip Wróbel ILObrązowy medal (snowboard) awans na zawody wojewódzkie

Ponadto w klasyfikacji drużynowej  PZNR10 zajęła II miejsce i utrzymuje pozycję wicelidera
w klasyfikacji generalnej po dwóch konkursach.

 

1 miejsce-PZnr1 Oświęcim – 137pkt

2.miejsce- Pznr10 Kęty – 101 pkt

3.miejsce – PZnr3 Oświęcim – 91 pkt
4. miejsce – ZSTTS Oświęcim – 90 pkt
5. miejsce – PZnr2 Oświęcim – 88 pkt
6. miejsce – PZnr6 Brzeszcze – 22 pkt
7.miejsce – PZnr11 Kęty – 6 pkt

Wszystkim zawodnikom reprezentującym nasza szkołę gratulujemy i życzymy sukcesów na następnych zawodach!


 


„Kopernik” na narciarskich trasach - 27.01.2016

    W dniu 08.01.2016 w ośrodku narciarskim „Złoty Groń” w Istebnej odbyły się Powiatowe zawody w narciarstwie alpejskim i snowboardzie-liga narciarska o Puchar Prezydenta  Miasta Oświęcimia. Zawody te odbywały się w Kategorii : igrzyska, gimnazjada i licealiada . Kopernika reprezentował następujący skład w narciarstwie alpejskim : Kacper Kawończyk ILO, Kacper Wożniak ILO, Kaczkowski Mikołaj IIIB, Wojciech Gruszka ILO, Justyna Dudziak IILO Aleksandra Handzlik IILO i w snowboardzie Dominik Dorynek IIB. Uczniowie wyjechali  pod opieką Macieja Gruszki.

Indywidualnie najlepsze miejsce w Licealiadzie zdobyli:

   - Justyna Dudziak IILO- brązowy medal
   - Kacper Kawończyk ILO- brązowy medal

Ponadto w klasyfikacji drużynowej  PZNR10 zajęła II miejsce.

Wszystkim zawodnikom reprezentującym nasza szkołę gratulujemy i życzymy sukcesów na następnych zawodach! 


„Kopernik” awansował na zawody wojewódzkie - 30.09.2015r.

   W dniu 28. 09. 2015r na stadionie MOSIR-u w Oświęcimiu odbyła się Powiatowa Drużynowa Liga LA w kategorii dziewcząt i chłopców. Drużyna chłopców zdobyła II miejsce kwalifikując się tym samym na zawody wojewódzkie, które odbędą się na stadionie AWF-u w Krakowie, drużyna dziewcząt zajęła III miejsce.
Gratulujemy uzyskanych wyników sportowych.

Opiekunem grupy dziewcząt była pani Ewa Kos, opiekunem grupy chłopców była pani Alicja Jurzak.

Lista uczestników zawodów.

 

 

==============================================

=================== 2015/2016 =========================

==============================================

 


Sukcesy "Kopernika" w pływaniu
(Aktualizacja: 02.02.2015)

    Dnia 29 stycznia 2015 r. na pływalni MOSiR w Oświęcimiu odbyła się Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym i drużynowym. W zawodach wzięło udział osiem szkół powiatowych. Naszą szkołę reprezentowali: Zygmunt_Dźwigoń_II_LO, Łukasz_Wyrobek_II_LO, Jakub_Woźniczka_II_LO, Łukasz_Mysłajek_I_T, Mateusz_Janik_I_T, Kamil_Hrapkowicz_I_T, Dominik_Wolas_I_T, Jakub_Dyczkowski_I_T, Rafał_Glądys_III_g.

   W konkurencjach indywidualnych I_miejsce w stylu klasycznym zajął Jakub_Woźniczka, III_miejsce Mateusz_Janik w stylu grzbietowym, a w stylu dowolnym Rafał_Glądys - IV_miejsce.

W/W zawodnicy uzyskali awans do zawodów wojewódzkich które odbędą się w Suchej Beskidzkiej w dniu_06.02.2015r. 

   W konkurencji drużynowej – sztafeta 8 x 50 m stylem dowolnym nasi panowie zdobyli III_miejsce. Skład naszej drużyny: Mateusz_Janik, Łukasz_Mysłajek, Dominik_Wolas, Jakub_Wożniczka, Kamil_Hrapkowicz, Łukasz_Wyrobek, Zygmunt_Dźwigoń, Rafał_Glądys.

Gratulujemy !!! Życzymy dalszych sukcesów!!!

 


Sukcesy "Kopernika" w sportach zimowych
(Aktualizacja: 20.01.2015)

   W dniu 13.01.2015 w ośrodku narciarskim "Złoty Groń" w Istebnej odbyły się Powiatowe zawody w narciarstwie alpejskim i snowboardzie. Zawody te odbywały się w Kategorii: igrzyska, gimnazjada i licealiada powiatowa w której brało udział 149_zawodników i zawodniczek. "Kopernika" reprezentował następujący skład w narciarstwie alpejskim: Babiuch_Łukasz I_T, Kaczkowski_Mikołaj_II_B, Gąsiorowski_Michał_II_B, Puchała_Adrian_II_LO, Wątroba_Bartosz_II_LO, Woźniczka_Jakub_II_LO, w snowboardzie Arkadiusz_Wrona_IV_K. Uczniowie wyjechali pod opieką Macieja Gruszki.

Kwalifikacje do zwodów wojewódzkich w narciarstwie uzyskali: Łukasz_Babiuch zajmując II_miejsce oraz Bartosz_Wątroba zajmując IV_miejsce.

Natomiast w snowboardzie Arkadiusz_Wrona zajmując VIII_miejsce.

Wszystkim zawodnikom reprezentującym nasza szkołę gratulujemy!

 


Udział uczniów z „Kopernika” w Małopolskiej Szkolnej Lidze LA
(Aktualizacja: 22.10.2014)


W dniu 16.10.2014r na stadionie AWF w Krakowie odbyła się Małopolska Szkolna Liga LA  I rzut. W klasyfikacji końcowej drużyna dziewcząt zajęła 15 miejsce, drużyna chłopców 17 miejsce. Opiekunem grupy dziewcząt była pani Ewa Kos, opiekunem grupy chłopców była pani Alicja Jurzak.

Lista uczestników...
Uczniowie „Kopernika” na zawodach wojewódzkich
(Aktualizacja: 12.10.2014)

   W dniu 08.10.2014r.. odbyła się Wojewódzka Licealiada Młodzieży w Drużynowych Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. Zawody przeprowadzono na terenie Lotniska Miejskiego w Nowym Targu. Celem imprezy jest popularyzacja biegów przełajowych wśród dzieci i młodzieży, oraz wyłonienie najlepszych zawodników i sztafet w województwie.Dziewczęta biegały na dystansie 1000m, chłopcy na dystansie 1500m.

W konkurencji dziewcząt biegało 30 sztafet, w konkurencji chłopców 29 sztafet. Sztafeta dziewcząt zajęła 23 miejsce, sztafeta chłopców 24 miejsce.

Lista uczestników zawodów: 

dziewczęta:
Wawak Sylwia kl. III H; Raj Monika kl. I D; Nowak Klaudia kl. I D; Gajczak Paulina kl. I D;
Rajda Sabina kl. I D; Chrobak Patrycja kl. I D; Zielińska Magdalena kl. I H; Czaicka Natalia kl. I H;
Matyszkowicz Maria kl. I H; Kucharek Katarzyna kl. I hr

Opiekunem grupy była pani Ewa Kos.


chłopcy:

Makoś Michał kl. II LO;  Kliś Kamil kl. IV C;  Naglik Mateusz kl. I gb;  Misiek Piotr kl. III BT;
Glądys Rafał kl. III g;  Cepiga Łukasz kl. III BT;  Wróbel Piotr kl. III m;  Drobisz Dawid kl. III c;
Hatala Piotr kl. III BT;  Korczyk Dariusz kl. I B; Jarosz Tomasz – rezerwa kl. II HT

Opiekunem grupy była pani Alicja Jurzak.

 


Kopernik na Małopolskiej Licealiadzie MTB w Sieprawiu!
(Aktualizacja: 8.10.2014)

  W dniu 01.10.2014 na stoku narciarskim w Sieprawiu odbył się Finał Małopolskiej Licealiady Młodzieży w MTB .W zawodach startowali uczniowie którzy w swoich powiatach zajęli miejsca od_1_do_8. Zawody powiatu oświęcimskiego odbyły się 16.09 2014 na Kamieńcu w Oświęcimiu.

Reprezentacja "Kopernika": Magdalena_Zielińska, Piechaczek_Kacper, Mendygrał_Ryszard, Mendygrał_Jakub, Zieliński_Michał.

Awans na zawody wojewódzkie uzyskali: M._Zielińska, K._Piechaczek, M._Zieliński, R._Mendygrał.

Miejsca naszych zawodników Siepraw 2014:

Brązowy medal: Kacper Piechaczek
V miejsce: Magdalena Zielińska

Ponadto reprezentacja powiatu oświęcimskiego w klasyfikacji powiatów zdobyła III miejsce!

Gratulujemy sukcesów !!!


 


„Kopernik” wywalczył awans na zawody wojewódzkie w Lidze LA
(Aktualizacja: 2.10.2014)

   W dniu 29.09.2014r. na stadionie MOSIR-u w Oświęcimiu odbyła się Powiatowa Drużynowa Liga LA w kategorii dziewcząt i chłopców. Drużyna chłopców zdobyła I_miejsce, drużyna dziewcząt  II_miejsce, kwalifikując się tym samym na zawody wojewódzkie, które odbędą się 16.10.2014r.  na stadionie AWF w Krakowie.

Opiekunem grupy dziewcząt była pani Ewa Kos, opiekunem grupy chłopców była pani Alicja Jurzak.

Lista uczestników... 


Pierwsze sukcesy „Kopernika” w nowym roku szkolnym
(Aktualizacja: 24.09.2014)

   W dniu 19.09.2014r. odbyły się Zawody Powiatowe w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. Zawody przeprowadzono na terenach rekreacyjnych Powiatowego Zespołu Szkół Salezjańskich w Oświęcimiu.
Sztafeta dziewcząt z naszej szkoły zajęła II_miejsce, sztafeta chłopców - I_miejsce, awansując tym samym, do udziału w zawodach wojewódzkich, które zostaną przeprowadzone 08.10.2014r  w Nowym Targu.

Lista uczestniczek zawodów (opiekunem grupy dziewcząt był  p. Andrzej Dźwigoń):

   Chrobak Patrycja - I D
   Gajczak Paulina - I D
   Nowak klaudia - I D
   Raj Monika - I D
   Kucharek Katarzyna - I hr
   Migdałek monika - I gb
   Rajda Sabina - I D
   Toporczyk Żaneta - I hr
   Wawak Sylwia - III H
   Zielińska Magdalena - I H
   Matyszkowicz Maria - rezerwa - I H
   Czaicka Natalia - rezerwa - I H


Lista uczestników zawodów (opiekunem grupy chłopców była p. Alicja Jurzak):

   Drobisz Dawid – III c
   Jedliński Damian – IV B
   Cepiga Łukasz – III BT
   Woźniak Daniel – I T
   Kliś Kamil – IV C
   Wróbel Piotr – III m
   Korczyk Dariusz – I B
   Glądys Rafał – III g
   Makoś Michał – II LO
   Mieszczak Krystian – I c
   Mosz Artur - rezerwa – I T
   Żmija Filip - rezerwa – I T

G R A T U L U J E M Y !!! 

===================================================
===================== 2014 / 2015
=====================
===================================================

 


 

„Kopernik” wywalczył awans na Zawody Wojewódzkie w Indywidualnej Lidze LA.
(Aktualizacja: 09.04.2014)

   W dniu 22.05.2014r. na stadionie MOSIR w Oświęcimiu odbyła się Powiatowa Indywidualna Liga_LA w kategorii dziewcząt i chłopców. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy uzyskali wyniki kwalifikujące ich do startu w mistrzostwach małopolski, które odbędą się 30.05.2014r. na stadionie AWF w Krakowie.

Opiekunem grupy dziewcząt była p. Ewa Kos, a grupy chłopców p. Alicja Jurzak.

Lista uczestników i wyniki.

 


XII Turniej Piłki Siatkowej "Kopernik" dla Szkół Gimnazjalnych.
(Aktualizacja: 09.04.2014)

    W PZ Nr 10 SME im. Mikołaja Kopernika w Kętach rozegrana została już XII_edycja Turnieju Piłki Siatkowej „Kopernik”.  Od trzech lat turniej jest również promocją Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy Liceum Ogólnokształcącym w naszej szkole.
  
W rozgrywkach które odbyły się w dniach 28-29.04.2014r. na salach PZNr10 uczestniczyło łącznie 180_zawodników podzielonych na 27_zespołów w kategorii dziewcząt oraz 22_zespoły w kategorii chłopców. Uczestnikami turnieju byli reprezentanci 19_gimnazjów z różnych powiatów z województwa małopolskiego i śląskiego.

Czytaj więcej...


Brązowy medal "Kopernika"!
(Aktualizacja: 21.03.2014)

   W dniu 17.03.2014 w hali MOSiR  w Nowym Sączu odbył się Finał Małopolskiej Licealiady Młodzieży w piłce siatkowej chłopców. W zawodach startowały szkoły ponadgimnazjalne, które zajęły pierwsze miejsca w swoich rejonach. Poszczególne rejony reprezentowali: miasto Kraków-II_LO im._Sobieskiego, powiaty: nowotarski- LO_Myślenice, limanowski- LO_Grybów, wielicki- LO_Niepołomice, tarnowski- LO_Tarnów, chrzanowski- PZNr10_S.O.S._Kęty

Czytaj więcej...


"Kopernik" znów najlepszy!!!
(Aktualizacja: 14.03.2014)

   W dniach 04-05.03.2014 na hali OSiR w Kętach odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Organizatorem był  PZNr10 Kęty "Kopernik". W zawodach startowały szkoły ponadgimnazjalne z Powiatu Oświęcimskiego.

Czytaj więcej...

 


 Dziewczyny z "Kopernika" z brązowym medalem!

(Aktualizacja: 24.02.2014)

   Po zdobyciu Mistrza Powiatu koszykarki z „Kopernika” w piątek 21 lutego wyjechały do Olkusza na zawody w ramach Rejonowej Licealiady Młodzieży. Zawody zostały rozegrane na hali gospodarza IV LO w Olkuszu. W turnieju brali udział mistrzowie powiatów: wadowickiego, chrzanowskiego, olkuskiego oraz oświęcimskiego. Zawody rozegrano systemem"każdy z każdym".

Przydzielone numery po losowaniu:

1. I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica - Chrzanów
2. Zespół Szkół i Placówek Oświatowych - Kalwaria Zebrzydowska
3. PZNr10 im. M. Kopernika - Kęty
4. IV Liceum Ogólnokształcące - Olkusz

Kolejność gier i wyniki:

1 – 2 I LO – ZSiPO (8-15)
3 – 4 PZNr10 – IV LO (16 -12)
1 – 3 I LO – PZNr10 (15 -10)
2 – 4 ZSiPO – IV LO (27 -13)
1 – 4 ILO – IV LO (20 - 10)
2 – 3 ZSiPO – PZNr10 (32 - 11)
 

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Kalwaria Zebrzydowska (awans do zawodów wojewódzkich)
II miejsce: I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica Chrzanów
III miejsce: PZ nr 10 im. M. Kopernika Kęty
IV miejsce: IV Liceum Ogólnokształcące Olkusz

Skład:

   Agata Legut III_LO,
   Gawęda Klaudia II_LO,
   Agnieszka Kolasa II_LO,
   Magdalena Matyszkowicz III_LO,
   Stramecka Sylwia II_g,
   Migdałek Zuzanna II_w,
   Małgorzata Niemczyk II_w,
   Karolina Balon I_LO,
   Kamila Piłat I_LO.

Opiekun: p.Maciej Gruszka


Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 


Dziewczyny z "Kopernika" mistrzem powiatu w koszykówce.
(Aktualizacja: 17.02.2014)


   Po zdobyciu Mistrza Gminy koszykarki z "Kopernika" w piątek 31 stycznia 2014 wyjechały do Oświęcimia na zawody w ramach Powiatowej Licealiady Młodzieży.  Zawody zostały rozegrane na hali gospodarza PZNr3.

Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym".

Wyniki:

   PZNr 3 – PZNr 4    18 : 12
   PZNr 4 – PZNr 10  11 : 24
   PZNr 3 – PZNr 10  11 : 13

 
Klasyfikacja końcowa:

   I miejsce PZNr 10 im. M. Kopernika (awans do zawodów rejonowych)
   II miejsce  PZNr 3 Oświęcim
   III miejsce PZNr 4 Oświęcim


Skład:

   Gawęda Klaudia II LO,
   Kolasa Agnieszka III LO,
   Legut Agata III LO,
   Magdalena III LO,
   Niemczyk Małgorzata II w,
   Stramecka Sylwia IIg,
   Migdałek Zuzanna IIw,
   Piłat Kamila I LO

Opiekun: p. Maciej Gruszka

 

 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 


"Kopernik" na nartach
(Aktualizacja: 14.02.2014)


   W dniu 16.01.2014r w Kluszkowcach odbyła się Powiatowa Licealiada  w narciarstwie alpejskim i snowboardzie. W_zawodach tych wystartowała drużyna z Powiatowego Zespołu Nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Kętach w składzie:

   Woźniczka Jakub kl. ILO – narty
   Dźwigoń Zygmunt kl. ILO – narty
   Wątroba Bartosz kl. ILO – narty
   Puchała Adrian kl.ILO – narty
   Pająk Bartłomiej kl. ILO – narty
   Gladys Rafał kl. IIg – narty
   Sobel Michał kl. ILO – narty
   Wrona Arkadiusz kl. III K – snowboard

Opiekun: p. Maciej Gruszka

Do zawodów wojewódzkich awans uzyskali Wątroba Bartosz zajmując VIII miejsce w narciarstwie oraz Wrona Arkadiusz zajmując XII miejsce w snowboardzie.

 


Powiatowa Liceliada w Badmintonie Drużynowym
(Aktualizacja: 23.01.2014)

   W Powiatowym Zespole Nr 3 w Oświęcimiu 16.01.2014r. odbyła się Powiatowa Licealiada w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt i Chłopców. W_zawodach wzięły udział cztery zespoły dziewcząt oraz pięć drużyn chłopców.
   Reprezentacja PZNr10SME im. M. Kopernika w Kętach wystąpiła zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. W wyniku przeprowadzonych rozgrywek obie nasze reprezentacje zajęły pierwsze miejsca uzyskując awans do Finału Wojewódzkiego.

Skład drużyny dziewcząt:
    
Agata Legut III LO,
     Agnieszka Kolasa III LO,
     Magdalena Matyszkowicz III LO

Skład drużyny chłopców:
    
Adrian Szłapa I LO
     Sebastian Gaweł I LO,
     Dawid Handzlik III LO

 GRATULUJEMY !!!

Opiekun: p. Andrzej Dźwigoń